Sunday, July 15, 2012

rainy day.

       rainy day. Hej! Dzisiaj jak widać po tytule posta pogoda dość zmienna. Co prawda nie pada cały czas, ale teraz kiedy piszę do Was to siedzę sobie w cieplutkim i suchym domku, a tuż obok, za oknem widzę tą okropną pogodę. No, ale nic na to nie poradzimy. Pod spodem umieszczę zdjęcie burzy, która u mnie dziś zagościła.
       rainy day. Hey! Today as you can see I had rather variable weather. Although not raining all time, but now when I'm writing to you I'm sitting in warm and dry house, but next to me, outside the window I see this terrible weather. But we can't help it. Underneath picture the storm, which were placed in me today.

       A dzisiaj chcę Wam opowiedzieć troszeczkę na temat kosmetyków z AVONu, które ostatnio sobie kupiłam. Chodzi mi konkretnie o włosy.
       And today I want to tell you about cosmetics from AVON, which recently bought myself. I mean specifically about hair.

       Od lewej: Spray UV do wszystkich rodzajów włosów / Anti-Fade UV Spray (For all hair types), Balsam dyscyplinujący włosy "Fryzura pod kontrolą'' / Beautifully Behaved Lotus Shield, Serum na suche i zniszczone końcówki do kązdego rodzaju włosów / Dry End Serum (for all hair types)
Balsam dyscyplinujący włosy "Fryzura pod kontrolą'' AVON
 Beautifully Behaved Lotus Shield by AVON
Balsam do włosów, który dodaje włosom blasku, a także są bardziej miękkie. Jak pisze producent - "Formuła produktu tworzy na włosach lekką warstwę, która nie dopuszcz wilgoci z zewnątrz, dzięki czemu przedłuża efekty stylizacji". Efekty widać już po samym zastosowaniu. Opakowanie to 60 ml, ale jest wydajne.

Lotions, which add your hair shine and soft. Producer writes - "The formula forms a lightweight barrier that helps block humidity from ruining your style." You can see results already use it. Packaging is 60 ml, but it's efficient.

Serum na suche i zniszczone końcówki do kązdego rodzaju włosów
Dry End Serum (for all hair types)
Tak jak pisze producent po samym zastosowaniu widać efekt - końcówki są wygładzone. A co najlepsze serum odżywia je i pomaga im odzyskać miękkość i blask. Dobry produkt dla osób takich jak ja - z dłuższymi włosami, wtedy końcówki często potrzebują ożywienia! Opakowanie to 30 ml, ale jak narazie jest wydajne.

As the producer says the same use application you can see the effect - tips are smoothed. That serum nourishes them and helps them regain softness and shine. A good product for people like me - with longer hair, tips often need a revival! Packaging is 30 ml, but it's efficient.

Spray UV do wszystkich rodzajów włosów
Anti-Fade UV Spray (For all hair types)
Jak dobrze wiecie, ciepło powoduje wyparowywanie wody, a włosy stają się suche i zniszczone. Dlatego warto jest ochronić je przed tym. Ja postanowiłam wypróbować ten produkt, ale o efektach narazie nic nie mogę Wam powiedzieć. Opakowanie to 150 ml, więc myślę że starczy na dłużej.

As you well know, heat causes the evaporation of water, and hair becomes dry and damaged. So, it's useful to protect them from it. I decided to try this product, about the results I can't tell you now. Packaging is 150 ml, so I think is enough for longer.

5 comments:

 1. Haha! You're like TV reporter. Nice advertising, dear!
  Love your rain photo! And pics of cosmetics are really great.
  Really hoping that they will help.
  So much looking forward for next post!
  Hope everything will be better sooner:)
  And believe in yourself!
  xoxo

  ReplyDelete
 2. Nice post!

  http://initialed.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. ciągle pada :| może kupię któryś z tych kosmetyków ;)


  zapraszam na nowy post www.rubber-balloon.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. u mnie niestety pogoda wygląda tak samo

  ReplyDelete

Thanks for all comments!
If you leave your blog address I'll check it!