Sunday, April 15, 2012

hand made.

       hand made. Dzisiaj obiecana już ostatnio notka na temat biżuterii hand made. Ostatnio postanowiłam postawić na siebie i spróbować sama wykonać dla siebie jakąś biżuterię. A ponieważ uwielbiam dodatki sądzę, że jest to idealne rozwiązanie aby nie wyglądać tak samo jak wszyscy, a wręcz odwrotnie - dodać do swojego ubioru coś od siebie. Oczywiście z dodatkami nie można przesadzać, ale biżuteria powinna być uzupełnieniem stroju.
       Zdecydowałam się sama stworzyć jakąś biżuterię, dlatego ostatnio będąc na zakupach poszłam do Empiku na dział art&hobby. Zaglądałam dość często na ten dział, ale zawsze nie byłam przekonana do tego, że będę miała czas na kolejne dodatkowe zajęcie. Ostatnio jednak stwierdziłam, że spróbuję przynajmniej na pewno nie będę się nudzić :) A więc kupiłam kilka potrzebnych rzeczy: kilka zapięć, haczyków do kolczyków i koralików. Narazie mam mało kolorów, ale dlatego że to tak na próbę. Dzisiaj chciałam Wam właśnie pokazać to co udało mi się kupić - później, w jakiejś kolejnej notce możecie się spodziewać tego co powstało.


       hand made. Today post which I promised - about hand made jewelery. Recently I decided put on myself and try to do alone for myself some jewelery. And because I love accessories - I think this is the perfect solution to not look the same as everyone else, rather the contrary - add to your outfit something new. Of course with accessories should not exaggerate, but jewelery should complement your outfit.
       I decided to create some jewelery, so as I was shopping recently I went to Empik - art&hobby. I was there quite often before, but I was always convinced of the fact that I'll have free time for another job. However, I found try for sure I will not be bored:) And so I bought a few accessories: a few fasteners, hooks for earrings and beads. For now I have a little colour, but because it was such to try. Today I wanted to show you exactly what I was able to buy - later in another post I'll want to show you what I has created.
Zapięcia - Empik

Drut - Empik

Baza kolczyka - Empik

Zapięcia do kolczyków - Empik

Drewniane korale - Empik

Koraliki ROKOKO - Empik
Have a great Sunday evening!

5 comments:

 1. I'm waiting for final results, dear. Hope you'll have fun making jewelery. I'm looking forward t see your work:)
  Śliczne są kolory koralików. Na serio. I fajne to coś na kolczyka. Haha.
  Miłego wieczoru niedzielnego! I powodzenia na jazdach! Haha, nie wrąb w nikogo.
  xoxo

  ReplyDelete
 2. Ładny kolor koralików jestem ciekawa co z nich wytworzysz :D

  ReplyDelete
 3. Pokaż coś wytworzyła! : ) Pozdrawiam ; )

  ReplyDelete
 4. woow, dużo tego masz :) czekam na bużuterie :D

  zapraszam na nową notkę, pazurkowo www.rubber-balloon.blogspot.com pozdrawiam :*

  ReplyDelete
 5. Kurcze, czasami mam wielką chęć zrobienie czegoś samemu - ostatnio zrobiłam podkoszulek, mam nadzieję, że w miarę ciekawy, ale biżuteria jak dla mnie to wyższa szkoła jazdy. :) Podziwiam. :)

  ReplyDelete

Thanks for all comments!
If you leave your blog address I'll check it!